A dolgok kezdenek normalizálódni, avagy a tegnapi hamburger megtette hatását. Nem fáj semmi. Élek? Persze egy végig aludt éjszaka után sokkal rózsaszínebb a világ.
Tegnap véletlen fordítva vettem fel a nyakláncom. A tükörben vettem észre, hogy nem is angyal, inkább ufó forma. Dániel 10:4-19 jut eszembe róla (emberhez hasonló lény).


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése