2018. november 2., péntek

Ne féj

A dolgok kezdenek normalizálódni, avagy a tegnapi hamburger megtette hatását. Nem fáj semmi. Élek? Persze egy végig aludt éjszaka után sokkal rózsaszínebb a világ.


Tegnap véletlen fordítva vettem fel a nyakláncom. A tükörben vettem észre, hogy nem is angyal, inkább ufó forma. Dániel 10:4-19 jut eszembe róla (emberhez hasonló lény).


Nincsenek megjegyzések: