2012. április 25., szerda

Fotografiska étterem

Ott mentünk el mellette, illetve szálltunk be a hajóba meg ki, és nem tûnt fel az a fotós étterem. Azt mondja Fotografiska Restaurant, mikor keresem a térképen a hajót, dokumentálom utólag az utat az utókornak, utazhatunk még arra. Erre ott írja, hogy Fotografiska étterem. Hogy jön össze a kettõ? - gondolom megnézem már a neten, hogy mit tud, erre ni, egy Kertész kiállítás. Meg van ott más kiállítás is, most éppen ezek: Steve Schapiro, Helena Blomqvist, és Marcus Bleasdale, de a blogban épp Korbijn-ról írnak.


Ha másért nem, azért a 10 André Kertész képért, amit a netre feltettek, érdemes megnézni a linket. Hátha valaki megfejti, miért így nevezik az éttermet, és miért van benne múzeum...

Nincsenek megjegyzések: