Életemben elõször kínáltam valamit kalapács alá, a tavaly vett nyárigumikat feltettem egy árverés oldalra, és ma hívott valaki, hogy megkapta a telefonszámot és a címet, mikor jöhet érte. Mondja, hogy hozza a pénzt, ami duplája összeg volt, mint amin eredetileg kínáltam. 2 eurós ugrásokkal a végén igen szoros verseny alakult ki. Hurrá hurrá, gratulálunk a nyertesnek! Kicsit ciki, hogy a finnes nevem ellenére a finnem még bukdácsol, na dehát majd javul az még.
Az idõ meg remek 13-15 fok, hétágra sütõ nappal, és hogy tegnap befejeztem a teszt stratégiát, ami eredetileg 33 oldal volt, végül 14 lett címlappal és tartalommal együtt, igazi remekmû, és utána még sikerült 8 órát aludni is, és most ez a gumi dolog, hát most valami csuda jókedvem van.
Persze tódulnak elõ a negatív gondolatok, de szépen egyenként levadászom õket, nem kell, hogy kifelé is megmutatkozzanak, mikor mindenkinek príma kedve van, mikor még egyáltalán nem is biztos, hogy kirúgnak, és az sem, hogy mikor pusztul ki az ember a Földön. Szeretem ezt a pozitív gondolkodást, fogyaszt, ma reggel fél kilóval voltam kevesebb (pedig tegnap 1 kilóval a szokásos alatt voltam, vagyis mára csak fél kilót híztam, de lesz ez még több is).
Emlékezzetek rá: A kalapács botra szerelt vasdarab, amivel mindenféle probléma megoldható. By Me.
3 megjegyzés:
Gratula!
Ügyes voltál a "kalapácsoson"...
Egyszer rég én is eladtam valamit, amit nagyon sajnáltam, és nem is gondoltam, hogy pénzt kapok érte: és mégis!
Szóval megéri próbálkozni! :D
Én meg Negra kalapácsos üzletét tettem tönkre, amikor lecsaptam a poharaira.
Nem is tetted tönkre!!! :)
Megjegyzés küldése