2012. április 9., hétfő

Óvódakór

Jól indult a hétvégénk: az egész családon átvonult a hasfájós betegség. A gyerek kezdte csütörtök este hányással, hasmenéssel, aztán jött a párom, végül szombat este ledöntött engem is. Vasárnap egész nap lázam volt, görcsöltek a beleim. 2 napos betegség volt ez, mára már mindenki rendben.

Jól indult a hetünk is: óvodás lett a lányom. Az elsõ nap azt terveztük, hogy ebéd után haza hozzuk. Mikor anyuka érte ment, azt mondta, inkább ott marad a többiekkel aludni. És aludt is, pedig itthon ilyet nem csinált. Vagyis nem délben, hanem csak 4-5 órakor, mikor már teljesen lemerült. Aztán ki akart menni játszani. Végül 4-ig volt, az egész napot ott töltötte. Kedden hasonló, csak kevesebbet aludt. Szerdán már annyira nem akart menni, hogy csak fél tizre értek oda, és ebédig ott kellett lenni vele. Délután persze semmi panasz, állítólag már finnül beszélt, mondta, ha WC-re kell menni, és ha szomjas. Csütörtökön én vittem, hogy ne legyen reggel hajcihõ az elválás. Nem is volt semmi probléma, csak este a zeneoviban nem lehetett vele bírni, elugrabugrált, felmászott a falra. Aztán meg elaludt a boltban a bevásárlókocsiban. Aztán meg kihányt mindent.

Kicsit izgulunk a holnap miatt, mi lesz, ha megint nagyon tiltakozik az óvoda ellen? Talán a születésnapi torta segíteni fog

Nincsenek megjegyzések: