2012. május 10., csütörtök

Jobb mint a beöntés

Volt egy kolleganõm budapesten, akinek a fogyókúrája része volt a rendszeres sós vizes beöntés. Nagyon durvának találtam. Viszont találtam egy kevésbé kellemetlen, de hasonló hatású módszert. Véletlen volt...

Beindult a fogyás, ma reggel már csak 103.5 kiló voltam, hurrá. Hogyan? Magyarországon meleg volt, és a 26 fokban, rohangálásban végig izzadtam. Kedden szkvassoltam, szerdán fogorvos miatt késõbb ebédeltem, este pingpongoztam. Aztán kiütöttem a gyomrom: lefekvéskor a lányomnak fõztem tejet, és amit nem ivott meg, kb egy decit, azt megittam én. Aztán elfelejtettem, és egy óra múlva ráittam egy pohár c-vitaminos plussz italt. Savanyút. Fél óra múlva hatott, és majdnem egy kilót fogytam. Kegyetlen görcsökkel járt, szóval nem ajánlom. Ma reggel uszodával kezdtem, addig nem nyugszom, amíg 100 alá nem megyek, tartósan. Hátha helyreáll az önbizalmam.

Nincsenek megjegyzések: