Ma megkérdezte a HR hogy vagyok, hogy érzem magam, élvezem-e a munkám, és alszom-e eleget.
10 óra van megint, este, és kint még abszolút világos, talán most kezd majd szürkülni. (11 óra van már, és most már azért félhomály.) Hogy lehet így 10 órakor lefeküdni? Sehogy. Most van csak csend, a gyerek elaludt, most lehet böngészni a híreket, keresni a részvény és forintárfolyamot, megnézni, ma milyen új adókat találtak ki, minden estére jut valami extra munka is. Megnézni, holnap hol kezdek, megtervezni a nyarat, foglalni repjegyet. Ilyenek. Elaludni csak nem megy.
Az aktuális hangoskönyvet kihallgattam, most nem lesz, mi elaltat. Talán a múmik pszichológiája segít.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése