2012. május 9., szerda

Nem kell félni tovább

Na megjöttek azok a pénteki rossz hírek. Csak nem voltam gép közelben, és nem vettem észre, és nem kaptam infarktust. A finn telefongyártó részvényárfolyama 3.6 dollárról 3.1-re csökkent pénteken, mikor kitudódott, hogy a telekom szolgáltatók azért nem hajlandóak árusítani a Lumia telefonokat, mert azokon Skype fut, és ha az emberek azzal telefonálnak, nem tudnak számlázni a percekért. Nadekérem, melyik telefonon nincs Skype? Azokat miért nem szívatják?

Az eredeti cikk angolul: További rossz hírek a Nokiának.

Nincsenek megjegyzések: