Oldalak
Teljes blog
Régi bejegyzések
Görcsoldó
2012. május 4., péntek
Ütött kopott
Jól kitoltam magammal, úgy néz ki a homlokom, mint Harry Potter a baljós árnyakban, mikor megégeti magát a hajsütõvassal. Meg mint Gorbacsov. Könnyen felismernek...
2 megjegyzés:
blis
írta...
Szegény :(
2012. 05. 04. 12:09
Unknown
írta...
Jaj.
2012. 05. 05. 18:19
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
2 megjegyzés:
Szegény :(
Jaj.
Megjegyzés küldése