2012. július 4., szerda

Mai 4 levél

Kezdek már aggódni. Locsoltam az epret, mikor ott egy megint. Mire ez a nagy szerencse? És mi van, ha most azért nem vagyok rákos, mert minden nap találok egyet? Mert akkor mi lesz õsszel vagy télen?

A háttér a lényeg

És ilyenek az epreim, még zöld, de már helyenként hatalmas.


Egyébként hétágra süt a nap, meg lehet dögleni a melegben (25 fok), mi lesz a jövõ héten?

5 megjegyzés:

Névtelen írta...

Szeretnék most az ottani 25 fokban "döglődni"!
A hazai 38 fokhoz képest az jégverem.

Névtelen írta...

Tartalékold a sok begyűjtött "szerencsédet". Tegyél a bukszádba, a kedvenc könyveidbe. Aztán majd télen vedd elő és nézegesd!

SpaceCow írta...

Küldj már néhány négylevelűt, hogy én is találjak! :)

Betond írta...

Ha látnátok az ezo bibliám, az aktuálisan olvasott (nemhangos) könyvet, a buszbérletemet, a pénztárcám...

A reptéren meg mindig szólnak, hogy vegyem már ki a bazsalikomot az útlevelembõl, mert ott is van mindig egy pár, zuhanás esetére.

@SC: fényképen, szkennelve, vagy préselve kéred? Esetleg egy kis földlabdával vázában?

beszóló írta...

Aki ennyit filozófál a rákról az egyszer olyan is lesz. Aztán ne tessék panaszkodni, én szóltam.