Kezdek már aggódni. Locsoltam az epret, mikor ott egy megint. Mire ez a nagy szerencse? És mi van, ha most azért nem vagyok rákos, mert minden nap találok egyet? Mert akkor mi lesz õsszel vagy télen?
A háttér a lényeg
És ilyenek az epreim, még zöld, de már helyenként hatalmas.
Egyébként hétágra süt a nap, meg lehet dögleni a melegben (25 fok), mi lesz a jövõ héten?
5 megjegyzés:
Szeretnék most az ottani 25 fokban "döglődni"!
A hazai 38 fokhoz képest az jégverem.
Tartalékold a sok begyűjtött "szerencsédet". Tegyél a bukszádba, a kedvenc könyveidbe. Aztán majd télen vedd elő és nézegesd!
Küldj már néhány négylevelűt, hogy én is találjak! :)
Ha látnátok az ezo bibliám, az aktuálisan olvasott (nemhangos) könyvet, a buszbérletemet, a pénztárcám...
A reptéren meg mindig szólnak, hogy vegyem már ki a bazsalikomot az útlevelembõl, mert ott is van mindig egy pár, zuhanás esetére.
@SC: fényképen, szkennelve, vagy préselve kéred? Esetleg egy kis földlabdával vázában?
Aki ennyit filozófál a rákról az egyszer olyan is lesz. Aztán ne tessék panaszkodni, én szóltam.
Megjegyzés küldése