2012. augusztus 9., csütörtök

Avokádós kenyér

Még nem is mondtam, az új kedvenc gyorskajám az avokádós kenyér. A nyáron ettem ismerõsöknél, és annyira egyszerû, és szerintem finom is, hogy gondoltam megosztom.

A fehér kenyérbõl másfél centis szeleteket vágok, vajjal megkenem. Az érett (kicsit puhább) avokádót félbe vágom, a magját kiszedem. Az avokádó húsából kiskanállal vagy késsel kaparok egy darabot, és a vajas kenyeret egyenletesen megkenem vele. Sóval, õrölt borssal megszórom. Ennyi.

1 megjegyzés:

murok marci írta...

az avocádó magában is elég zsíros, nekem még nem jutott eszembe vajat is tenni alá;)