2012. augusztus 1., szerda

Diagnózis

Felhivtam az orvost, hogy ugyan sürgesse már meg a patológusokat, ha ki kell venni a mandulám, vegyék ki most, ne duzzadjon tovább. Megvan az eredmény, kicsit fellélegezhetünk (már amennyire ezen a szûk garaton keresztül lehet), de mûtét az lesz, és ki tudja mikor. Üröm az örömben: ha rosszindulatú lenne, akkor gyorsabban mûtenének...

Most megint várni kell, lehet, hogy heteket, vagy hónapokat, mire a kórház behív kivizsgálásra. Nekem meg megfázott a torkom, s most minden nyirokcsomóm be van durranva, még a bordám alattiak is, s persze újabb állatformákon (csiga, kagyló, medúza) kezdek spekulálni. De mint tudjuk, a spekuláció a dialektikus IQ terméke, és nem jó, inkább megyek meditálok egyet a játszótéren, adok a szívcsakrámnak, mert ha a gyerek mászókázik, akkor rajta izgulok és nem magamon. Legalább kifele fordítom a figyelmem. Különbenis, a gyerekre gondolva balra tért ki az e-méter is (megnyugvás), gyógyító hatással van rám a csevegése, még akkor is, ha idõnként felbassza az agyam.

1 megjegyzés:

Névtelen írta...

Ilyet ne mondj!
Igenis megnyugtató hatással van rád!