Ha felvasaroljak a vallalatot, akkor az uj tulajdonos/befekteto penzt pumpal bele, amitol kepes lehet uj termekeket a piacra dobni. Vagy szetszedi darabokra es eladja, amibol jo bevetelt remel. Pl a patentok ara, a bankban levo penz, a gyarto sorok ara...
En inkabb abban bizok, hogy bejon a windows strategia.
A Nokianak van egy halozatokat gyarto leanyvallalata, az NSN, lehet, hogy azt adjak el? Az is penzt hozna a Nokia konyhajara.
2 megjegyzés:
Miért dobja meg az árfolyamot a felvásárlási spekuláció? Ez jó, vagy lufi?
Levena
Ha felvasaroljak a vallalatot, akkor az uj tulajdonos/befekteto penzt pumpal bele, amitol kepes lehet uj termekeket a piacra dobni. Vagy szetszedi darabokra es eladja, amibol jo bevetelt remel. Pl a patentok ara, a bankban levo penz, a gyarto sorok ara...
En inkabb abban bizok, hogy bejon a windows strategia.
A Nokianak van egy halozatokat gyarto leanyvallalata, az NSN, lehet, hogy azt adjak el? Az is penzt hozna a Nokia konyhajara.
A spekulaciokkal az a baj, hogy spekulaciok.
Megjegyzés küldése