Most mondjam, hogy nem vagyok jól? Tiszta idegbeteg leszek a finn orvosokon, akik pénteken csináltak egy vizsgálatot, és e hét péntekéig várnom kell, tûkön ülnöm az eredményre. Olyan nyugisan történik itt minden, csodálom a türelmüket. Ha a beteg túléli, míg az eredmény megérkezik, akkor megmenthetõ, ha nem, kár érte még a nyugtató szó is. Azt mondta a doki néni mindenki meghal, de nem ma. Talán holnap?
Azt mondták, mindenképpen mûteni kell, miért nem csinálják meg a mûtétet már ma? Addig kivirágzok, kinõ a második fejem, és átveszi az uralmat a goauldom. De a negatív szörnyek az agyamban biztos, akik a kérdésekre adják a blõdebbnél blõdebb választ - mert az orvos nem válaszol, csak ha látja a szövettan eredményét.
Annyi van, hogy horkolok nap közben is, alig tudom lenyelni a tablettát, és a nyirokcsomóim akkorák, mint egy tojás.
Ne féljetek, mert nem az igazat írom.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése