2012. augusztus 1., szerda

NOK

A Nokia részvényárfolyama 44%-ot emelkedett a héten.

2 megjegyzés:

Névtelen írta...

Miért dobja meg az árfolyamot a felvásárlási spekuláció? Ez jó, vagy lufi?
Levena

Betond írta...

Ha felvasaroljak a vallalatot, akkor az uj tulajdonos/befekteto penzt pumpal bele, amitol kepes lehet uj termekeket a piacra dobni. Vagy szetszedi darabokra es eladja, amibol jo bevetelt remel. Pl a patentok ara, a bankban levo penz, a gyarto sorok ara...

En inkabb abban bizok, hogy bejon a windows strategia.

A Nokianak van egy halozatokat gyarto leanyvallalata, az NSN, lehet, hogy azt adjak el? Az is penzt hozna a Nokia konyhajara.

A spekulaciokkal az a baj, hogy spekulaciok.