Két kiló magyar paprikából, 1.2 kiló paradicsomból, és 3/4 kiló hagymából, pár gerezd fokhagymával 2 ek sóval, borssal pompás lecsót fõztem be, 5 üveg lett tele, most a szaunában dunsztolódnak. Lesz télire, csak legyen, aki megeszi. A padlizsán csak dekoráció.
Kicsit beletört a bicskám, láttatok már Fiskars kést eltörni?
Közben elkészült, ez a végeredmény:
1 megjegyzés:
Hm. Ehhez ilyen sok hagyma kell? Én szerintem harmadát használnám ekkora adaghoz.
Levena
Megjegyzés küldése