2012. augusztus 10., péntek

Lecsó

Két kiló magyar paprikából, 1.2 kiló paradicsomból, és 3/4 kiló hagymából, pár gerezd fokhagymával 2 ek sóval, borssal pompás lecsót fõztem be, 5 üveg lett tele, most a szaunában dunsztolódnak. Lesz télire, csak legyen, aki megeszi. A padlizsán csak dekoráció.




Kicsit beletört a bicskám, láttatok már Fiskars kést eltörni?


Közben elkészült, ez a végeredmény:


1 megjegyzés:

Névtelen írta...

Hm. Ehhez ilyen sok hagyma kell? Én szerintem harmadát használnám ekkora adaghoz.
Levena