2012. augusztus 10., péntek

Nyuszi ül

Van egy háziállatunk. Pontosabban kerti. Ideszokott egy nyúl, ma is itt ült az udvaron, még azt is hagyta, hogy kinyissam a teraszajtót, és lefotózzam. Holnap majd megsimogatjuk, holnapután megfõzzük. Már foglalom a jegyet a nagyszülõknek, akik megeszik.




Ezt még pár napja fotóztam, akkor még elég bátortalan volt, amint meglátott, menekült. Egyébként a petrezselyemmel szemez itt.

2 megjegyzés:

SpaceCow írta...

Ahogy látom, vágásérett! :D (Na nem az első képen lévő nyuszi! ;) )

Levena írta...

Egyébként vigyázz vele, mert ha odaszokott egyre bátrabb lesz, és bizony le fogja legelni a kertedet.
Ilyenek ezek a nyuszik... Az enyém egyre magasabb helyekre ugrik fel, és minél inkább nem figyelem, annál bátrabban kísérletezik a lakásban a dolgok megismerésével. Lassan bébiszitter kell mellé :)