2012. augusztus 10., péntek

Szüret minden reggel

Szinte minden reggel, ébredés után, még pizsamában, papucsban kiszaladunk az udvarra szüretelni. Aztán délután is, ha szépen süt a nap, kiülünk a lánnyal megenni a napi termést.




1 megjegyzés:

Névtelen írta...

De jó... És a még kisebb rózsaszín papucs a háttérben kié? :)
Levena