Szinte minden reggel, ébredés után, még pizsamában, papucsban kiszaladunk az udvarra szüretelni. Aztán délután is, ha szépen süt a nap, kiülünk a lánnyal megenni a napi termést.
1 megjegyzés:
Névtelen
írta...
De jó... És a még kisebb rózsaszín papucs a háttérben kié? :) Levena
1 megjegyzés:
De jó... És a még kisebb rózsaszín papucs a háttérben kié? :)
Levena
Megjegyzés küldése