Idõsek otthona:
"Már nagyon sokat megnéztem, vagy nagyon drágák, vagy nagyon rettenetesek, vagy mindkettő."
"Érden hallottam Napfény otthonról, ahova elég hamar be lehet kerülni, és dicsérték is." - errõl nektek mi jut eszetekbe? Nekem az, hogy dícsérni kellene.
Hotelszoba:
"A héten megütköztem rajta, hogy még mindig kiteszik az újtestamentumot
hotelszobákba. Egyrészt nagyon nem illik ez már a 21. századi modern
társadalomhoz, a divatos politikai korrektséghez sem illik, akkor miért
nincs ott a többi világvallás alapkönyve is? (...) harmadrészt meg hatalmas piaci rés ez sztem. Könyvkiadóknak kéne kitenni
az aktuális bestsellereiket. Mit gondoltok?"
Munkahely:
"Én
nem tudom nem megbeszélni a munkát a munkatársaimmal, főleg, hogy
egy-egy probléma akkor oldódik meg, amikor valakinek elmesélem. De
egyszer a főnököm a fejemhez vágta, hogy trécselek munka helyett (ezzel a
tréccsel kiképeztem a munkatársakat, és látványosan nőttek az
eredmények)."
A testünk:
"Feltűnt már nektek az a szép ellentmondás, hogy amilyen csodálatos,
zseniális dolog a testünk, kívül-belül, ahogy összeáll, ahogy működik, -
minden porcikánk egy-egy halom szörnyű halálról tanúskodik? (...) Szinte minden apró részünk, minden funkciónk és képességünk azért olyan, amilyen, mert akinek nem ilyen volt, belehalt. Vagy legalábbis senki nem volt hajlandó lefeküdni vele. Az ocsmányság alkotja a szépséget, vicces."
Mûköröm:
"Kb. 10 éve csináltattam sima műkörmöt, mert ugye mindenkinek van, és majd' beletört az összes fogam, mire lerágtam."
-- és ez mind csupán 24 óra termése --
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése