2018. szeptember 8., szombat

Tapasztalat

Lehet, hogy kicsit túl sokat vártam ettõl a mai randitól. Igazi finn nõ, kicsit (?) idõsebb, szimpatikus, közvetlen. Jó kérdésekkel indított. Azt mondja, túl intelligens vagyok, más hullámhosszon pörög az agyunk. Tanácsot ad, hogy melyik társkeresõre iratkozzak fel, mit írjak a profilomba. Aztán elköszönünk.

Minden tapasztalatból lehet tanulni. És minden tapasztalat lehet önbizalom romboló.

1 megjegyzés:

Betond írta...

Elmentem, vettem egy repjegyet.