Két hónap kihagyás után elõször pingpongoztam. Nem volt jó a szerda, helyette kedden jártam el szkvassolni a fiúkkal. Akkor is feltûnt, hogy az egy óra squash után nem vagyok annyira fáradt, mint a másfél óra pingpong után. Ma meg még nyilvánvalóbb. Nem értem. Nem tûnt soknak, és nem tûnt annyira intenzívnek a játék, mégis hulla fáradt vagyok, az izmaim és az izületeim égnek, a bõröm kipirult, ilyet szkvass után nem éreztem. Ott viszont dõl rólam a víz... Itt is. Azért jól esett.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése