2012. április 27., péntek

Repülök

Készülök Magyarországra, lesz egy anyáknapi vizit, kaptam olcsó jegyet. Érdekes, a következõ jegy meg akkorra szól, amikor anyu születésnapja lesz, szóval tiszta anyás hazamenések lesznek. A nyárra meg semmi, sem a gyerekeknek nem vettem még, sem magunknak hazafelé, nem biztos, hogy mi lesz, ha a párom elkezd dolgozni, akkor nem lesz nyár, ha nem kezd el, akkor nem lesz pénz.

A finn Malév ugyanúgy bajban van, mint a magyar volt, csak be ne csõdöljön mielõtt repülnék...Ma azt mondták, hogy sûriteni fogják az üléseket, ugyanannyi gépen több utast fognak elvinni. Aztán jön majd a vécédíj...

Nincsenek megjegyzések: