Ma hogy, hogy nem, becsöppentünk egy indiai kisfiú szülinapi bulijába, ahol alig volt hozzánk hasonló színû ember, de legalább 100 indiai, tamilok, teluguk, hinidk, bengálik vegyesen, még jó, hogy van az angol, és mind megérti egymást. A gyerekek figyemét fizetett bohóc kötötte le, addig a szülõk multikulti módon kommunikáltunk. Érdekes társaság, pont mint a magyar bulikon, csak a ruhák mások (még a fiúkon is indiai viselet), és a kaják. Szerencsére nem kellett nézni, mit eszünk, minden kaja vega volt, de mégis, kellett nézni, mert jó csípõsen fõznek. Az indiai kaja soha nem akkor csíp, amikor eszed, hanem 1 perccel utána, amikor már késõ, lenyelted. A paneer-t felismertem, és volt valami lencsébõl készült túrógombóc, na annak majd elkérem a receptjét. Itt egy kis vegyestál (most sem tudom, melyik csípett annyira).
Ti ezt értitek? 2 vevõ is magának nyomta fel az árat. Szerintem beragadt az elsõnek a nyomógombja, s még így is volt valaki, aki ráígért 1 eurót.



4 megjegyzés:
Lehet, hogy elõbb felviszi az árat a reális szintre? Miért 1 eurós lépésekben? Maaargiit?
A licitáló előre megadta a legmagasabb árat, de a rendszer csak a minimálissal (1eur) emeli a látható értéket. Azonban ha jön egy magasabb licit, akkor visszalistázza hozzá az emelkedést. Pl 24-nél lejebb látszik egy koráábi licit, mert szabály szerint uakkor licitnél a korábban megtevőé a nyerő.
Erről az autógumis, kerekes(?) felnis (?) "vaterázásod" jutott az eszembe...
Azt is milyen jól adtad el, többért, mint gondoltad...
Egy igazi mázlista vagy....
Nem akarod eladni nekem a babakocsimat? Hátha ezt is sikerre vinnéd, nem úgy, mint én! :P
dollárárverés?
Megjegyzés küldése